Informacje ogólne

Wiesław Wanjas nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 21.11.1953, Gosławice
Miejsce pracy: emeryt

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 270
Okręg: nr 3

Biografia

Rekordy 1–5 z 5 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Praworządności, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rodziny i Spraw Społecznych, przewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu, członek źródło
2013 – 16.11.2018
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Ostatnia aktywność

interpelacja

dot. niedziałającego oświetlenia przejścia dla pieszych na Alejach 1. Maja

interpelacja

dot. problemu z parkowaniem przy ulicach Wyszyńskiego 48 i Wyzwolenia 1

interpelacja

dot. chodnika na moście na kanale Warta-Gopło

interpelacja

dot. drogi i parkingu przy ulicy Piłsudskiego

interpelacja

dot. modernizacji parku w Laskówcu

interpelacja

dot. oświetlenia chodnika na ulicy Jana Pawła II

interpelacja

dot. oświetlenia chodnika na ulicy Wyszyńskiego

interpelacja

dot. oświetlenia chodnika na ulicy Wyszyńskiego

interpelacja

dot. progu zwalniającego przy Mc'Donalds

interpelacja

dot. skrzyżowania Marantowska — Przemysłowa

interpelacja

dot. wycinki drzew

interpelacja

dot. wzorów uzasadnień uchwał Rady Miasta

interpelacja

dot. zakupu nowych samochodów służbowych dla Urzędu Miejskiego

interpelacja

dot. zamontowania oświetlenia przejścia dla pieszych przy ulicy Miłej

Zobacz pozostałe
Zwiń

Wnioski budżetowe

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.

Oświadczenia majątkowe