Informacje ogólne

Witold Nowak nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-26.

Data i miejsce urodzenia: 12.11.1974, Włocławek
Miejsce pracy: Starostwo Powatowe w Koninie — naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 855 (10,96%)
Okręg: nr 4

Biografia

Rekordy 1–8 z 8 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Konina, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 855, procent głosów: 11, wybrany źródło

Oficjalna Strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2018.pkw.gov.pl

16.11.2018 – 26.11.2018
Rada Miasta Konina, radny źródło

Oficjalna Strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2018.pkw.gov.pl

16.11.2018 – 26.11.2018
Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej, przewodniczący klubu źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Statutowa, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, wiceprzewodniczący źródło
2014 – 16.11.2018
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Obecność
2
Nieobecność
0

Oddane głosy

Za
2
Przeciw
0
Wstrzymał się
0
Głos nieoddany
0
Nieobecny
0
Filtruj wyniki

Tagi

Sesje

Głos

Filtruj
Przefiltrowane przez:
Głosowania 1–2 z 2 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Lp. Data Tytuł Wynik Głos
1. Sesja nr 1 z dnia
2018-11-21
Uchwała nr 4 — w sprawie ustalenia wynagrodzenia miesięcznego Prezydenta Miasta Konina Uchwalono
prezydent wynagrodzenia
2. Sesja nr 1 z dnia
2018-11-21
Uchwała nr 2 — w sprawie ustalenia liczby wybieranych Wiceprzewodniczących Rady Miasta Konina Uchwalono
radni
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Deklaracje

Dodaj deklarację polityka

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.