Informacje ogólne

Zdzisław Strzech nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 10.10.1948, Kazanki
Miejsce pracy: emeryt

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 275
Okręg: nr 1

Biografia

Rekordy 1–5 z 5 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Inwentaryzacyjna, przewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury Miejskiej, Rozwoju i Współpracy Zagranicznej, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Ostatnia aktywność

interpelacja

dot.planów zagospodarowania przestrzennego w okolicach FUGO

interpelacja

dot. sprzedaży budynku na Wilkowie

interpelacja

dot. stanu ulicy Jaworowej

interpelacja

dot. stanu ulicy Leszczynowej

interpelacja

dot. stanu ulicy Piaskowej i sprzedaży domu tam się znajdującego

interpelacja

dot. stanu ulicy Reformackiej

interpelacja

dot. stanu ulic Wzgórze i Świetojańskiej

Zobacz pozostałe
Zwiń

Wnioski budżetowe

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.

Oświadczenia majątkowe