Informacje ogólne

Kazimierz Lipiński nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 16.10.1942, Zalesie
Miejsce pracy: PPH Artserwvis, właściciel; Artsewis Sp.z. o. o., prezes zarządu

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 427
Okręg: nr 1

Biografia

Rekordy 1–4 z 4 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Konina, radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej, członek klubu źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury, wiceprzewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Finansów, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.

Oświadczenia majątkowe