Informacje ogólne

Piotr Korytkowski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 26.05.1968, Kutno
Miejsce pracy: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie, dyrektor

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 458
Okręg: nr 3

Biografia

Rekordy 1–7 z 7
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, dyrektor, Konin źródło
26.10.2016 – 16.11.2018
Komisja Rodziny i Spraw Społecznych, członek źródło
26.10.2016 – 16.11.2018
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Konina, radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej, przewodniczący klubu źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury, przewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Finansów, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Dodaj deklarację polityka

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.