Informacje ogólne

Mirosław Bartkowiak nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 3.09.1943, Konin
Miejsce pracy: emeryt

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 106
Okręg: nr 4

Biografia

Rekordy 1–10 z 10 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Polski Związek Działkowców, Wiceprezes, Kalisz źródło

Oświadczenie majątkowe

mamprawowiedziec.pl

brak informacji
Rodzinne Ogrody Działkowe Relaks, Prezes, Konin źródło
od 25.01.2017
Społeczna Komisja Mieszkanowa, radny źródło
od 27.05.2015
Zespół do opiniowania kandydatów na ławników na kadencję w latach 2016 — 2019, radny źródło
od 29.04.2015
Rada Seniorów Miasta Konina, radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Konina, radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Klub Radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej, członek klubu źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Praworządności, wiceprzewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rodziny i Spraw Społecznych, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.

Oświadczenia majątkowe