Informacje ogólne

Karol Skoczylas nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-02-28. Przyczyna wygaśnięcia mandatu: przyczyny osobiste

Data i miejsce urodzenia: 30.03.1981, Konin
Miejsce pracy: PUH Termit Karol Skoczylas — właściciel

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 518
Okręg: nr 2

Biografia

Rekordy 1–10 z 10 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 28.02.2018
Rada Miasta Konina, radny źródło
16.11.2014 – 28.02.2018
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości źródło
16.11.2014 – 28.02.2018
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości, przewodniczący klubu źródło
16.11.2014 – 28.02.2018
Komisja Statutowa, członek źródło
16.11.2014 – 28.02.2018
Komisja Praworządności, członek źródło
16.11.2014 – 28.02.2018
Komisja Rodziny i Spraw Społecznych, wiceprzewodniczący źródło
16.11.2014 – 28.02.2018
Komisja Infrastruktury, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło
16.11.2014 – 28.02.2018
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu, członek źródło
2014 – 28.02.2018
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.