Informacje ogólne

Jan Majdziński nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 17.02.1946, Lasówiec
Miejsce pracy: emeryt

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 235
Okręg: nr 3

Biografia

Rekordy 1–3 z 3 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Ostatnia aktywność

interpelacja

dot. oświetlenia przy ulicy Harcerskiej

interpelacja

dot. parkingu przy ulicy Wojska Polskiego

interpelacja

dot. przejścia dla pieszych na ulicy Dobrowolskiego

interpelacja

dot. punktów wyborczych w Morzysławiu

interpelacja

dot. studzienek kanalizacyjnych przy ulicach Skrótowa i Jana Pawła II

interpelacja

dot. ulicy Rudzickiej

interpelacja

dot. ulicy Skrótowej

interpelacja

dot. usunięcia słupa telekomunikacyjnego na ulicy Skrótowej

Zobacz pozostałe
Zwiń

Wnioski budżetowe

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.

Oświadczenia majątkowe