Informacje ogólne

Anna Kurzawa nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 21.09.1986, Konin
Miejsce pracy: MOPR Konin — pomoc administracyjna

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 609
Okręg: nr 3

Biografia

Rekordy 1–7 z 7
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
MOPR, pomoc administracyjna, Konin źródło
brak informacji
Biuro Poselskie PiS, dyrektorka, Konin źródło
20.08.2018 – 16.11.2018
Radny niezależny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Konina, radna źródło
16.11.2014 – 20.08.2018
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rodziny i Spraw Społecznych, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu, członek źródło
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Dodaj deklarację polityka

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.