Informacje ogólne

Sebastian Górecki nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 31.03.1979, Konin
Miejsce pracy: AS-MED sklep zaopatrzenia medycznego — właściciel

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 174
Okręg: nr 4

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
AS-MED sklep zaopatrzenia medycznego, właściciel, Konin źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Konina, radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury, członek źródło
16.11.2014 – 19.12.2016
Komisja Rewizyjna, przewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Finansów, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Ostatnia aktywność

interpelacja

dot. przejścia dla pieszych na ulicy Chopina

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.

Oświadczenia majątkowe