Informacje ogólne

Michał Kotlarski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 20.12.1989, Konin
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: PWiK Sp. z. o.o. w Koninie — specjalista

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 745
Okręg: nr 4

Biografia

Rekordy 1–11 z 11 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
PWiK Sp.z.o.o., specjalista, Konin źródło
brak informacji
Freemedia Michał Kotlarski, właściciel, Konin źródło
od 27.05.2015
Zespół do opiniowania kandydatów na ławników na kadencję w latach 2016 — 2019, radny źródło
10.12.2014 – 16.11.2018
Radny niezależny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Konina, radny źródło
16.11.2014 – 10.12.2014
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości, członek klubu źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Inwentaryzacyjna, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Praworządności, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rodziny i Spraw Społecznych, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Finansów, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.