Zmiany w trakcie kadencji

Byli radni

Osoby 1–1 z 1 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Lp. Imię i nazwisko Klub Data wygaśnięcia mandatu Przyczyna wygaśnięcia mandatu
1.
Karol
Skoczylas
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości 2018-02-28 Przyczyny osobiste
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Zmiany klubów

Osoby 1–3 z 3 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Lp. Imię i nazwisko Były klub Obecny klub Data początkowa Data końcowa
1.
Michał
Kotlarski
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości Radny niezależny 2014-11-16 2014-12-10
2.
Anna
Kurzawa
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości Radny niezależny 2014-11-16 2018-08-20
3.
Marek
Waszkowiak
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości Radny niezależny 2014-11-18 2014-12-10
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie